Obecnie 132 forumowiczów jest online
Obecnie 132 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy oddział firmy a Google Partners

Student ✭ ✭

Zamierzamy otworzyć oddział firmy w innym mieście i w związku z tym mam kilka pytań:

1 czy wystarczy po prostu dodać taki nowy adres do zakładki Moja Firma w profilu Partners?

2 czy może trzeba też coś zrobić jeszcze w profilu G+, a może od tego zacząć?

3 czy lokalizacja w nowym mieście może być w mieszkaniu osoby, która będzie dla nas pracować w danym mieście czy lepiej wynająć biuro? pytam wyłącznie o względy związane z Partners, czyli np: czy jest jakaś kontrola lokali gdzie Partnersi podają że działają i ma to wpływ na coś, np ranking Partnerów w wyszukiwarce Partnerów?

4 czy są może jeszcze jakieś czynniki, które warto wziąć pod uwagę przy otwieraniu oddziału w nowym mieście?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
września 2015

Dot.: Nowy oddział firmy a Google Partners

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

1. Wystarczy dodać nowy adres w Google Partners agencji.
  2. Nic nie trzeba więcej robić.
  3. Lepiej, zeby to bylo fizyczne miejsce, ktore w razie "w" da sie zweryfikowac.
  4. Warto brac pod uwage liczbe certyfikowanych ekspertow Google AdWords powiazanych z Twoja firmom zeby "obrobic" porzadnie nowych klientow Emotikon: Mrugający  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

1. Wystarczy dodać nowy adres w Google Partners agencji.
  2. Nic nie trzeba więcej robić.
  3. Lepiej, zeby to bylo fizyczne miejsce, ktore w razie "w" da sie zweryfikowac.
  4. Warto brac pod uwage liczbe certyfikowanych ekspertow Google AdWords powiazanych z Twoja firmom zeby "obrobic" porzadnie nowych klientow Emotikon: Mrugający  

Student ✭ ✭
A jeśli jest jedna osoba z certyfikatami a są 2 lokalizacje firmy to jaki jest tego negatywny skutek (pomijam względy czasowe i kompetencji, pytam o względy Partners-o podobne)?

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Co do samego mechanizmu wyszukiwania w wyszukiwarce Partnerow to nie moge zdradzic szczegolow i czynnikow kryjacych sie za "pozycjonowaniem" w tymze mechanizmie. To na co moge jedynie zwrocic uwage to jakosc, ktora bedzie przypisywac Partnerowi Google. Chodzi o jakosc pracy na koncie. W Google Partners podajesz ID swojego MCK, zatem Google bedzie wiedzialo ilu certyfikowanych specjalistow pracuje per konto. To jest pewna miara jakosci, prawda? Filie, filiami, ale certyfikacja to podstawa.

Dygresja Emotikon: Mrugający
W sumie trudno dokonac bilokacji i byc w dwoch miejscach na raz (mi sie 2x udalo tak prowadzic szkolenia), ale nie bylo to komfortowe uczucie Emotikon: Mrugający