Obecnie 163 forumowiczów jest online
Obecnie 163 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Mail szkolenia adwrods

Nowicjusz ✭

Witam, wysyłałem już kilka maili odnośnie szkolenia na adres szkolenia-adwords@google.com za każdym razem otrzymuje zwrotkę o nieistniejącym adresie. Proszę o pomoc.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Mail szkolenia adwrods

Najlepszy Współtwórca

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć? Lista szkoleń, które się już odbyły oraz te najbliższe tutaj.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Chcę się dowiedzieć o możliwość wystawienia certyfikatu bezpośrednio na mnie a nie na firmę ponieważ z firmy uczestniczyłem w 9 szkoleniach a prywatnie w 2 i teraz jest ostatnie.

Wschodząca Gwiazda
Skorzystaj z linka, który Ci podałem do kontaktu z Google, a oni pokierują Cię do odpowiedniej osoby w Google, która zajmuje się tym tematem.

Nowicjusz ✭
Dzięki, już wysyłam.

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

dziękuję za zgłoszenie tego problemu! Prześlę informację dalej do osób odpowiedzialnych za ten alias mailowy.
Pozdrawiam,
KarolinaP

Nowicjusz ✭
Witam Pani Karolino,

Rozmawiałem z Pomocą AdWords i mam się skontaktować z Panią przez forum odnośnie mojego problemu.

Uczestniczyłem w 9 szkolenia z firmy w której pracowałem i w następnych z prywatnego konta chciałbym prosić o wydanie certyfikatu bezpośrednio na mnie (certyfikat szkoleń Google Adwords poprzez Hangouty) .

Adres mailowy jest podobno nieczynny, nie odbiera wiadomości.

Proszę o pomoc.

Magister ✭ ✭ ✭
Witam,

tak, adres mailowy chwilowo niestety nie działa. Ja nie jestem niestety osobą odpowiedzialną za szkolenia AdWords, jestem tylko administratorem Forum. Poprosiłam jednak o kontakt z Panem osobę kompetentną w temacie szkoleń i certyfikatów ze szkoleń. Wkrótce powinna się tutaj do Pana odezwać.

Przykro mi, że nie mogę pomóc osobiście, ale zrobię co w mojej mocy, żeby Pana zapytanie trafiło do właściwej osoby.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
KarolinaP

Nowicjusz ✭
Bardzo dziękuje i czekam ;-)

Pracownik Google
Dzień dobry!

Odnośnie certyfikatów: będą one wystawiane personalnie. Jutro na naszej stronie szkoleń pojawi się link do formularza, gdzie można będzie zgłosić "zapotrzebowanie" na certyfikat.
Informacje o certyfikatach będą również podane podczas czwartkowego szkolenia.

Co do naszego kontaktowego adresu e-mail: w chwili obecnej działa on niestety jedynie do korespondencji wychodzącej.
Aby skontaktować się z nami, proszę napisać/zadzwonić/wysłać wiadomość przez czat poprzez tradycyjny kanał obsługi Klienta AdWords, zaznaczyć, że sprawa dotyczy szkoleń a wtedy na pewno trafi ona do mne :-)

Pozdrawiam
Ania Mróz
Zespół Szkoleń Internetowych AdWords

Nowicjusz ✭
Witam,

Czy wystarczy jak wypełniłem ankietę po szkoleniu i podałem tam informację którą chciałem wysłać mailem oraz dane kontaktowe?

Pozdrawiam

P.S. Kontaktowałem się poprzez infolinie AdWords i zostałem skierowany tutaj.