Obecnie 141 forumowiczów jest online
Obecnie 141 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kryteria w programie Google Partners

Magister ✭

Witam szanowne grono,

Mam pytanie odnosnie kryteriów oceny powiązanych z "Aktywnym wsparciem klientów". Oglądałem hangout dotyczący startu programu partnerskiego. Nie wiele pojawiło się informacji, które dotyczyły ocenianych parametrów przy "zaliczeniu" tego kryterium.

Przez te pare lat nazbierałem kont, które są wyłączone z róznych powodów, jedna cześć z nich ma szanse wrócić do działania, inne to nabyte know-how przydatne przy nowych kontach. Kryteria które wpływają na wspracie klientów, to m.in czy klient zostaje, czy też odchodzi. Tak więc niemal pogodziłem się z faktem, że będę musiał się pozbyć (xxx) liczby kont podległych kontu firmowemu. Zanim jednak wykonam ten krok, chciałbym się upewnić, czy jest to czynnik mający wpływ na status certyfikacji. Czy usunięte konta pozostawione same sobie i tak nie zostawiły "historycznych złych danych" (czyli musztarda po obiedzie, nie ma co usuwać, bo to nic nie da). 

Jakie są inne czynniki wpływające na "aktywne wsparcie klientów" ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kryteria w programie Google Partners

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Ja osobiście mam nadzieje, że nie będzie trzeba usuwać takowych kont bo są one czasem przydatne - w wielu przypadkach po prostu jedynie czasem doradzam, ale sam nie prowadzę takowych kampanii - również chciałbym dowiedzieć się co z takimi kontami.

Byłoby to bardzo nierozsądne, gdyby trzeba było je poodpinać.

Dominik Myślak