Obecnie 215 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Partners

[ Edytowane ]
Magister ✭

Jestem na etapie tworzenia firmy i na stronie: https://www.google.com/partners/#p_signup (Utwórz profil firmy) w polu dodania profilu strony+ dostaje komunikat: 

http://cl.ly/image/1i1t272p0R1L

Numer przykładowy, po wprowadzeniu właściwego numer komunikat ten sam. Strona+ połączona jest z witryną docelową przez narzędzia dla webmasterów. Strona+ nie jest autoryzowana pin'em (o ile to ma jakies znaczenie). Jak to bywa, kartka dojść nie może. Wdzięczny będę za jakiekolwiek sugestie, które pozwolą rozwiązać mój problem. 

PS. Chyba coś źle poklikałem. Miało być do poprzedniego wątku a wyszedł nowy post. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adrian Walaszek
września 2015

Dot.: Google Partner

Najlepszy Współtwórca

Instrukcje przesyłane przez Google dot. nowego programu Partner Google zawierają informację o weryfikacji strony G+ za pomoca kodu wklejanego na strone www Twojej Firmy. Takie trozwiązanie działa. Tak zweryfikowany adres firmowy G+ jest przyjmowany w formularzu, który pokazujesz na zrzucie.

Rozumiem, że łączysz stronę utworzoną na mapach, którą zarządzasz w zakładce G+ lokalnie a nie utworzona z poziomu "strony"  wg G+. I tu wydaje mi się leży problem z weryfikacją.

Poostaram się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca

Firmową Stronę G+ weryfikuje sie poprzez dodanie kodu w Twojej witrynie (www) firmowej.

Magister ✭
Witryna jest połączona przez narzędzia dla webmasterów, zgodnie z wytycznymi: https://support.google.com/plus/answer/1713826
Przy adresie jest "ptaszek", czyli chyba wszystko ok.

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Pewnie instrukcję łączenia już czytałeś.

Prawdopodobnie chodzi o ten PIN, którego nie możesz dostać. Na stronie powinieneś mieć ikonkę "Zweryfikowana firma lokalna".

To nie jest informacja na 100%, jednak u mnie nie było problemów z podaniem strony G+ w profilu Google Partners więc to może być to.

wer.jpg

Na zakładce "o stronie" wyedytuj dane o firmie i zobacz czy masz pasek na 100%.

ofirmie.jpg

ofirmie2.jpg

Magister ✭
Wygląda na to, że pozostaje poczekać. Ogólnie coś poszło chyba nie tak. W "miejscach" autoryzację mam od lat. Na kartkę na stronę+ czekam i doczekać się nie mogę. Tak więc partnerstwo się oddala wraz ze skutecznością poczty polskiej ;-). Dzięki za wsparcie. Jak dojdzie pin, to potwierdzę czy pacjent wyleczony. Pozdrawiam
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adrian Walaszek
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Instrukcje przesyłane przez Google dot. nowego programu Partner Google zawierają informację o weryfikacji strony G+ za pomoca kodu wklejanego na strone www Twojej Firmy. Takie trozwiązanie działa. Tak zweryfikowany adres firmowy G+ jest przyjmowany w formularzu, który pokazujesz na zrzucie.

Rozumiem, że łączysz stronę utworzoną na mapach, którą zarządzasz w zakładce G+ lokalnie a nie utworzona z poziomu "strony"  wg G+. I tu wydaje mi się leży problem z weryfikacją.

Poostaram się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat.

Student ✭

Miałem ten sam problem i mimo że wszystko było połączone to i tak wyskakiwał błąd. Aby błąd przestawał się pojawiać musiałem wpisać w pole nazwy firmy dokładnie taką samą nazwę jak jest podana w profilu firmy na G+.

Mimo tego że błędy mi nie wychodzą i teoretycznie wszystko jest ok to nie da się dodać firmy. Przycisk Przejdź do podsumowania po kliknięciu robi się zablokowany i wyświetla się komunikat:

Przesyłanie żądania nie mogło zostać ukończone. Spróbuj ponownie.

Czy ktoś wie jak to obejść? Oczywiście kilka razy próbowałem i cały czas to samo. Powinno być dobrze a jednak nie przechodzi i się zawiesza.

Pozdrawiam, Piotr

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Moi Drodzy,

dostałam informację, że oficjalnie platforma rusza 31.07.2013, co oznacza, że chwilowo nie wszystkie funkcje są jeszcze aktywne lub mogą występować jakieś utrudnienia. Proszę zatem o odrobinkę cierpliwości Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli po 31.07 dalej będą pojawiały się problemy z rejestracją agencji, to tego typu problemy techniczne możecie zgłaszać za pomoca maila googledlaagencji@google.com (mail tylko dla agencji).

Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam!
KarolinaP

Magister ✭ ✭ ✭

załączam także najnowszy post z bloga "Wszystko o AdWords", gdzie możecie przeczytać dokładny opis programu Google Partners. 

[ Edytowane ]
Magister ✭

O łączeniu przez narzędzia dla webmasterów jest w linku przy wprowadzaniu url strony+. Nie mniej zadziałało dopiero po osadzeniu linka w stronie docelowej. Rejestracji dokonałem z poziomu głównego mck firmy. Dodam, że konto było jakis czas temu zablokowane w programie + ze względu na lipne dane (konto ma charakter tylko i wyłącznie administracyjny w AdWords - nie było co wpisać). Tak więc możliwe, że stworzenie kolejnego konta + mogło się przyczynić do udanego połączenia. I tak trzeba czekać na hangout 8 sierpnia. W wyszukiwarce partnerów firma już jest, ale statusu partnera nie ma (kryteria: Działaj na korzyść klientów, Stosuj sprawdzone metody nie są spełnione są o zgrozo niespełnione).

Dziękuję wszystkim za pomoc !

Update: Tadaa. Status partnera zaktualizowany i na koncie jest info:

http://cl.ly/image/1t1Z1G3h3A0u

Dot.: Google Partners

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Pozwolę sobie podpiąć się do pytania, gdyż porusza ono bardzo podobne zagadnienia co nasz problem. Jako że Google dla Agencji dokonało swojego żywota nasza firma chce dołączyć do Google Partners. Nie posiadamy jednak strony Google+ dla firm, a jedynie "stronę" którą założył ze swojego konta właściciel. Czy jest to jakaś przeszkoda?

Dodam tylko, że istniejąca już strona jest "połączona w kodzie HTML Twojej witryny" i widnieje przy niej znak SNP_2616078_en_v0.png

Przepraszam za być może banalne pytanie, ale Google+ to dla mnie terra incognita i nie do końca jestem w stanie pojąc te wszystkie różnice pomiędzy stronami. 

Najlepszy Współtwórca

Jeśli już macie stronę i jest prawidłowo zweryfikowana to krok ten jest zaliczony (wykonany) i nie powinien być przeszkodą w tworzeniu profilu Firmy w panelu Google Partners.

Wystarczy że podczas tworzenia profilu firmy podasz ID strony G+.

Student ✭

Po jakim czasie w Google Partners zaliczono wam zdany egzamin??

Student ✭ ✭

Czy partnerzy dostają jakieś materiały od Google? W jednym z hangoutów anglojęzycznych była mowa, że partnerzy dostają materiały, jakich nikt inny nie będzie mógł dostać Emotikon: Mrugający