Obecnie 231 forumowiczów jest online
Obecnie 231 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Partners Search - wiarygodność narzędzia

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jaka jest wg was wiarygodność Google Partners Search?

Tak sobie patrzę po analityce profilu publicznego i po wynikach w wyszukiwarce partnerów i to nie są powalające liczby. Niezależnie od wielkości wpisanego budżetu właściwie cały czas przewijają się te same - duże firmy.

No i tutaj pytanie czy ilość obsługiwanych klientów/wysokość budżetów nie stanowi zbyt ważnego czynnika rankingowego? No bo jak ma się przebić jedno czy kilkuosobowa firma starająca się tworzyć jakościowe kampanie jeżeli rywalizuje z kilkudziesięcioosobowymi teamami? Budżetami, kuponami i ilością obsługiwanych klientów zawsze wygra większa firma. Ale czy za ilością idzie jakość?

W obecnej formie Wyszukiwarka Partnerów stanowi promocję tylko dla największych ale niekoniecznie najlepszych. 

Dot.: Google Partners Search - wiarygodność narzędzia

Magister ✭

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Wahania w skali miesiąca mam rzędu xx procent co tylko wskazuje „z jak poważnym” ruchem mam do czynienia na profilu firmowym. Do tej pory traktowałem go jako potwierdzenie certyfikacji. W sumie nie przyszło mi do głowy, żeby poruszyć temat tutaj. +1 do wiadomości Krzysztofa. 

Dot.: Google Partners Search - wiarygodność narzędzia

Magister ✭
Co prawda nie jestem partnerem google ale też to zauważyłem, nie świadczy to dobrze o poprawnej promocji marki. A z własnego doświadczenia wiem żę kliencie są często lepiej obsługiwani przez 1-2 osobowe zespoły którym po prostu zależy ! Nie uogólniam tego !
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics