Obecnie 171 forumowiczów jest online
Obecnie 171 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikaty Google Adwords

Nowicjusz ✭

Witam,

Pod koniec lutego zdawałem egzaminy na certyfikat Google Adwords. Do tej pory w zakładce Certyfikaty Adwords nie ma informacji o uzykaniu certyfikatu. Jest tylko informacja "Aby uzyskać certyfikat, musisz zdać egzaminy (0).". 

Wszystkie egzaminy są oznaczone jako zdane.

Czy jest to normalna sytuacja?

Po jakim czasie pojawi się tam jakaś informacja o uzyskaniu certyfikatu.

Pisałem do supportu, ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Certyfikaty Google Adwords

Najlepszy Współtwórca
Spełniasz dwa pozostałe warunki?

min 90 dni konto MCK
min 10 000$ wydane przez ostatnie 90 dni
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Ale to są warunki dla Agencji, żeby uzyskać status Partnera.
Ja sprawdzam na profilu indywidualnym, nie agencji i nie mam żadnej informacji o uzyskaniu certyfikatu poza informacjami o zdanych egzaminach.

Najlepszy Współtwórca

Zerknij na ten temat.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Czyli, jak rozumiem, to "Aby uzyskać certyfikat, musisz zdać egzaminy (0)." będzie w profilu cały czas?
Dziwne rozwiązanie.

Najlepszy Współtwórca
Będzie, wszyscy tak mamy. To informacja, że ten wymóg już spełniłeś. Nie ma certyfikatów indywidualnych jak w poprzednim programie certyfikacji. Po zdaniu egzaminów uzyskujesz tzw. kwalifikację indywidualną, która jest jednym z warunków do uzyskania statusu Partnera. Oprócz wymogów o których napisał Dominik są jeszcze inne m.in. prawidłowe i pełne wypełnienie profilu prywatnego, połączenie z profilem agencji i spełnienie wymogu jakościowego.