Obecnie 167 forumowiczów jest online
Obecnie 167 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikaty AdWords w innym języku?

Profesjonalista ✭ ✭

Cześć, rozszerzam swoją działalność po za granicę kraju, w związku z tym, chciałbym zapytać czy istnieje jakaś opcja wygenerowania certyfikatów AdWords w innym języku?

Wszystkie egzaminy zdawałem w języku Polskim za wyjątkiem Reklamy w sieci reklamowej którą zdawałem w języku angielskim, niemniej jednak chciałbym np. w Holandii udostępnić certyfikat na stronie w tym języku, w Anglii w języku angielskim, próbowałem zmieniać język w partners, niemniej jednak certyfikat dalej jest dostępny po polsku, jest jakaś opcja otrzymania go w innym języku?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: RafalDziurowicz
kwiecień

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Wystarczy w linku do swojego profilu dodać zmienną językową hl=en i wówczas wszystkie certyfikaty wyświetlą się po angielsku (to samo działa dla innych języków).

Poniżej przykład z linkiem do mojego profilu (na czerwono fragment, który trzeba dodać/zmienić):

https://www.google.com/partners/?hl=en#i_profile;idtf=116989886064645019678;

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Rafał Emotikon: Szczęśliwy

Aby zmienić wersję językową certyfikatu należy zmienić wersję językową profilu Google Partners. 

________
Booguś

Dot.: Certyfikaty AdWords w innym języku?

Profesjonalista ✭ ✭
No właśnie Boguś przyjacielu napewno nie. Bo egzamin z sieci reklamowej w angielskim zdawałem :/ a certyfikat mam w polskim Emotikon: Język Zmiana ustawień języka też nic nie daje.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: RafalDziurowicz
kwiecień

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Wystarczy w linku do swojego profilu dodać zmienną językową hl=en i wówczas wszystkie certyfikaty wyświetlą się po angielsku (to samo działa dla innych języków).

Poniżej przykład z linkiem do mojego profilu (na czerwono fragment, który trzeba dodać/zmienić):

https://www.google.com/partners/?hl=en#i_profile;idtf=116989886064645019678;

Tomasz Ciepłucha