Obecnie 348 forumowiczów jest online
Obecnie 348 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikaty AdWords - termin ważności

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Cześć,

2 marca 2017 zdałam egzamin z podstaw AdWords, następnie pozostałe egazminy z sieci wyszukiwania pod koniec marca 2017 i kolejne już w listopadzie 2017. 

Wszystkie egzaminy mają termin ważności do 2 marca (dzień zdania egzaminu z podstaw) Jak mam to rozumieć?

1. Czy jeśli zdam ponownie egzamin z podstaw, to pozostałe egzaminy wygasną dopiero po upływie roku od chwili zdania egzaminów?

2. czy wszystkie wygasają z terminem egzaminu podstawowego i wymagane jest ponowne podejście do testów?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Zerknij proszę na ten wątek https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Certyfikat-AdWords-oraz/Przeniesienie-certyfikatow-do-Acad...

Nie umiemy odpowiedzieć na to pytanie - rozmawiałem właśnie z supportem i zgłosiłem problem. Mają ustalić, czy to faktycznie problem techniczny, czy jakiś zamysł celowy.

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda

Jak zdasz egzaminy z podstaw to reszta będzie miała swoją ważność dalej czyli do listopada 2018. 

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Nie jestem pewna, bo na wątku podanym przez Dominika ktos napisał że zdał ponownie egzamin z podstaw i niestety pozostałe egzaminy nie zostały wydłużone do faktycznego ich terminu ważności. Rozmawiałam z supportem Google na czacie i nawet tam nie wiedząEmotikon: Szczęśliwy 

Wschodząca Gwiazda

Skontaktuj się supportem, bo faktycznie może być jakiś bug w nowym panelu. Pisałem o starych zasadach, ale Academy For Ads może mieć błędy. 

Najlepszy Współtwórca

Czym więcej osób zadzwoni do supportu z tym problemem, tym lepiej. Kwestia czy to problem? Emotikon: Szczęśliwy   Mam nadzieję, że tak i zostanie rozwiązany.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Aby rozwiązać Swój problem należy w tym momencie skontaktować się z supportem Google i zgłosić problem. Otrzymacie prośbę o podesłanie zrzutów z datami zdanych egzaminów z Academy for Ads oraz mail powiązany Google Partners z Academy for Ads. Będą starali się ręcznie poprawiać daty ważności.

Dominik Myślak