Obecnie 180 forumowiczów jest online
Obecnie 180 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikat firmowy czy indywidualny?

Nowicjusz ✭

Witam,

Prowadzę kilka kampanii pod własną działalnością. Nie jest tego kwotowo na razie tyle żeby starać się o Certyfikowanego Partnera. Chciałbym zdać teraz egzaminy aby mieć dyplom który mogę "powiesić na ścianie".
Wiem że w przypadku certyfikatów indywidualnych dostaję dyplom za każdy egzamin a po podstawowym + jeden zaawancowany plakietkę indywidual.

Jak jest w przypadku egzaminów na firmę? Czy po zdaniu egzaminu podstawowego i jednego z zaaawansowanych też będę miał coś namacalnego do pokazania jeżeli tak jak wczesniej wspomniałem nie mam wymaganych wydatków na certyfikowanego partnera?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Certyfikat firmowy czy indywidualny?

Najlepszy Współtwórca

Nie ma już "plakietek indywidualnych" - były w poprzednim programie certyfikacji.
Zdobywasz kwalifikacje indywidualną jako osoba (egzaminy i dyplomy).
Konto indywidualne certyfikacji (z kwalifikacjami) łączysz z kontem firmowym i jeśli spełnisz pozostałe wymogi (obroty oraz akcepracja i wdrożenie Zasad) staniesz się, a własciewieTwoja firma, Certyfikowanym Partnerem.

Nowicjusz ✭

Dzieki, myślałem aby tak zrobić ale ....zapytam jeszcze na konkretnym przypadku bo nie chcę zrobić kroków z których nie bedzie odwrotu a temat certyfikacji jest mi całkowicie obcy

Na swojego maila Imie.Nazwisko@NazwaFirmy.pl mam MCK i pod nim jestem w google dla agencji,  mam tam vouchery na egzamin które chciałbym wykorzystać.

Czy w takim razie na ten sam mail mam zrobić indywidualny i potem znowuż podpiąć pod firmę pod tym samym mailem?
Czy może założyć nowe MCK firmowe + certyfikacja i pod to podpinać mój obecny mail z kampaniami i certyfikatami które zdam "indywidualnie"?

Jak to teraz sprytnie zrobić?

Prosiłbym o jakąś sprytną pomoc tak jak w Miśu od Wujka Dobra Rada "Pieniądze z banku w Anglii może podjąć tylko Irena Ochócka. Musisz znaleźć żonę Irenę Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Konto certyfikacji firmowej powinieneś mieć na firmowym koncie, np na tym co MCK.
Kwalifikację indywidualną na innym prywatnym, które łaczysz z firmowym, czyli udostępniasz firmie swoje kwalifikacje (w tym przypadku własnej firmie ale może stać się tak, że zmienisz kiedyś plany i będzesz chciał pracować lub współpracować z inną firmą i wtedy łączysz konto indywidualne z innym firmowym).

Konto w witrynie egzaminacyjnej może być na inny e-mail, bo tam wskazujesz do jakiego konta egzamin ma zostać przypisany (ID kandydata). Więc tym sie nie przejmuj.