Obecnie 170 forumowiczów jest online
Obecnie 170 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Certyfikat Google AdWrods Aplikacja Mobilna

Nowicjusz ✭

Witam. W poniedziałek mam podchodzić do certyfikatu z Aplikacji Mobilnej, czy jest mi ktoś w stanie pomóc ? Nie rozumiem Google AdWords, a potrzebuję  certyfikatu do pracy. Jeżeli jest osoba, która będzie mi w stanie pomóc zapraszam na kontakt przez @.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witam,

Sugeruje jednak zapoznać się z Kursem przygotowującym do egzaminu z reklamy mobilnej. Twoje braki prędzej czy później wyjdą w pracy, więc i tak czeka Cię zapoznanie się z tą wiedzą.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Kursy czytam codziennie, ale precyzyjny język jakim jest napisany przewodnik, nie jest przełożeniem na pytania jakie są w egzaminie.

Po drugie nie proszę o rozwiązanie za mnie testu, tylko o pomoc z zrozumieniu Google AdWords. W pracy zajmuję się SEO .

Wszechwiedzący ✭

Jeśli nie porobisz tego samodzielnie w praktyce przez jakiś czas, to będzie Ci trudno. Może spróbuj sobie uruchomić prostą kampanię na jakimś super niskim budżecie...? Bo to jest trochę jak z matematyką, żeby być w niej w miarę dobrym nie wystarczy poczytać - trzeba "tłuc zadania" na maksa w dużej ilości.

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

@Bez I Obejrzyj nagrania nt. reklamy online dostępne w formie wideo i zrób kurs o którym piszą koledzy.

@Booguś ma w pełni racje, masz kupon na pierwszą kampanie na 250zł a inwestujesz 100, razem masz 350 :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz