Obecnie 157 forumowiczów jest online
Obecnie 157 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak zmian w Statusie Partnera

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich,

Od paru dni męczy mnie jeden problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Poniżej opisuje obecną sytuacj oraz problem jaki mnie męczy.

Sytuacja jest taka: 

Moje MCK jest menadżerem konta Adwords, na którym edytuje obecne kampanie, dodaje nowe itd... Konto MCK jest połączone z profilem firmy w programie dla Partnerów Google. Konto Adwords edytuje poprzez przejście z MCK. 

Teraz czas na problem:

Po zalogowaniu do Google Partners i przejściu do Statusu Partnera Adwords widoczne są moje zdane egzaminy, a nie są widoczne postępy w "Sprawdzonych Metodach" i "Wydatkach". 

Ponieważ chciałbym otrzymać status Partnera oprócz zdanych egzaminów muszę jeszcze spełnić wymóg jakościowy oraz przekroczyć budżet. Bardzo mocno chciałbym przez to przejść ale niestety nie widzę postępów w Statusie Partnera Adwords pomimo iż postępy są realizowane... Czy macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Może coś pominąłem albo zrobiłem w złej kolejności? 

Dot.: Brak zmian w Statusie Partnera

Nowicjusz ✭
Zamykam wątek, problem sam się rozwiązał. Przed chwilą Google uznało, że moje kampanie są dobrze prowadzone. Zakładam, że wydatki też się same poprawią Emotikon: Szczęśliwy