Obecnie 292 forumowiczów jest online
Obecnie 292 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak uzyskać certyfikat AdWords oraz specjalizacje agencji w poszczególnych dziedzinach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Akademia Google Partners 2015

Najlepszy Współtwórca

Witamy,

mamy przyjemność przedstawić Wam nową ofertę Akademii Google Partners na 2015 rok.

Po raz pierwszy wprowadzamy do Akademii szkolenia teoretyczne w formie kursów online. Każdy z kursów składa się z cyklu 6 hangoutów, które kompleksowo przygotują Was do zdania egzaminów certyfikacyjnych AdWords, Analytics i YouTube. Dopełnieniem części teoretycznej są praktyczne szkolenia stacjonarne, które pomogą Wam efektywnie wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy. Szkolenia odbędą się we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i w Warszawie.

Dla zaawansowanych uczestników programu Google Partners wprowadziliśmy nowy format, comiesięcznych hangoutów dotyczących nowości produktowych.

Dzięki nowej formule i większej liczbie szkoleń każdy specjalista z Waszej agencji będzie mógł wybrać szkolenie odpowiadające jego potrzebom.

Oferta Akademii została zróżnicowana w zależności od tego czy agencja posiada status Partnera Google. Tylko pracownicy agencji ze statusem Partnera mają dostęp do zaawansowanych szkoleń stacjonarnych oraz kursów online dotyczących Analytics, YouTube oraz do comiesięcznych hangoutów nt. nowości produktowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na http://www.akademiagooglepartners.pl

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Akademia Google Partners 2015

Magister ✭
@Maciej: czy będzie możliwość przejrzenia nagrać ze szkoleń on-line? Nawet po zalogowaniu ?
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

@Michał to nie zostało jeszcze finalnie ustalone, ale wydaje mi sie ze nie. Podpytam i dam znać.

Nowicjusz ✭
Możliwy jest udział w podstawowym szkoleniu adwords teoretycznym a później podejście do certyfikatu jeżeli jest się osobą nie zatrudnioną w agencji tylko działająca jako freelancer ?

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
Czy sprawa może się już wyjaśniła...?
________
Booguś

Najlepszy Współtwórca
Szkolenia teoretycznie sa online wiec jak najbardziej mozesz najpierw sie nauczyc, a potem podejsc do egzaminu jako freelancer.

Najlepszy Współtwórca
Jeszcze nie. Czekam na odpowiedz.

Wschodząca Gwiazda
Maćku, a wiesz już może czy będziesz we Wrocławiu na Analytics?

Magister ✭
co jest z tym szkoleniem ?
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Najlepszy Współtwórca
Szkolenia online beda dostepne po zalogowaniu, ale tylko przez krotki okres czasu.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Hej, terminu 26-27.05.2015 nie mam jeszcze potwierdzonego. Jak rozumiem mam byc? Emotikon: Mrugający

EDIT: Bede na szkoleniu we Wroclawiu. Zalatwione! 

Wschodząca Gwiazda

Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
widze, ze sa dostepne 2 pierwsze hangouty na YT, czy pozostale tez tam sie pojawia?

Najlepszy Współtwórca
Tak jak pisalem wyzej. HO beda dostepne tylko przez bardzo krotki czas i bedzie tak tylko poczatkowo.

Nowicjusz ✭
Witam,
miałem przyjemność uczestniczyć w Akademii w Gdańsku w 2014r. Jeszcze miesiąc temu rozpocząłem oglądnie waszych hangoutów tegorocznych na YT. Zostały one w ciągu jednego dnia wykasowane z kanału (ponad 10 filmów, jak nie więcej). Czy jest szansa na obejrzenie tych szkoleń online i dlaczego zostały usunięte z kanału?