Obecnie 154 forumowiczów jest online
Obecnie 154 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

Przedstawiamy aplikację AdWords na iOS

 

Aplikacja AdWords na iOS jest od dziś dostępna dla wszystkich użytkowników AdWords na całym świecie i można pobrać ją z App Store. Dzięki niej możesz teraz zarządzać wieloma aktywnościami kampanii z dowolnego miejsca, jeśli tylko masz pod ręką swojego iPhone'a. Aplikacja pozwoli Ci:
  • monitorować wyniki kampanii, takie jak liczba kliknięć, CTR i CPC;  
  • aktualizować stawki i budżety;
  • wprowadzać sugerowane ulepszenia, które mogą poprawić skuteczność kampanii;
  • sprawdzać alerty i powiadomienia o płatnościach i stanie reklam w czasie rzeczywistym;
  • zadzwonić do eksperta Google.
Klienci tacy jak The Honest Company, MuleSoft i PMG używają aplikacji AdWords, by z dowolnego miejsca z łatwością zarządzać kampaniami, być na bieżąco z potrzebami klientów i mieć szybki dostęp do ważnych danych biznesowych.
 
 
„Dzięki aplikacji nie musiałem w czasie świąt wstawać od stołu, by monitorować skuteczność i wprowadzać szybkie zmiany na swoich kontach. Pozwoliło mi to spędzić więcej czasu z rodziną. Nie mogę się doczekać kolejnych ulepszeń”.
– Josh Franklin, menedżer ds. marketingu w wyszukiwarkach, The Honest Company
 
 
„Aplikacja daje mi dostęp do ogólnych danych, gdziekolwiek jestem, co przydaje się na spotkaniach i we wszystkich sytuacjach, w których potrzebuję szybko sprawdzić skuteczność naszych kampanii. Bezcenna jest również możliwość wprowadzania zmian w kampaniach – np. modyfikacji stawek czy budżetów”. 
– Nima Asrar Haghighi, dyrektor ds. marketingu cyfrowego i analityki, MuleSoft
 
„Rosnąca popularność urządzeń mobilnych wśród konsumentów oznacza, że kampanie naszych klientów z branży handlu detalicznego muszą elastycznie dostosowywać się do potrzeb odbiorców o każdej porze dnia. Dzięki aplikacji możemy z łatwością rozwiązywać problemy i nie jesteśmy przykuci do komputera. W PMG możemy teraz wprowadzać na kontach klientów szybkie poprawki na dowolnym poziomie – od kampanii po słowo kluczowe – zachowując przy tym wysoki poziom zadowolenia klientów”. 
– Kyle Knox, menedżer konta, PMG
 
 
Wypróbuj
 
Więcej informacji o aplikacji AdWords znajdziesz w Centrum pomocy AdWords.
 
Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40.png
 
Autor: Sugeeti Kochhar, menedżer produktu, AdWords

0 Lubię to!