Obecnie 178 forumowiczów jest online
Obecnie 178 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

Skuteczne zarządzanie biznesem w Google Moja Firma

Jesteś nową osobą w Google Moja Firma i nie wiesz jak zacząć? A może chcesz ulepszyć swoją aktualną obecność firmy w internecie? Niezależnie od tego czy Twoja firma już znajduje się w internecie czy dopiero chcesz ją w internecie umieścić, istnieje wiele dobrych praktyk z którymi powinieneś się zapoznać, aby ulepszyć obecność swojej firmy w internecie. Kilka z nich znajdziesz w tym artykule.

 

1. Bądź widoczny, kiedy klienci szukają Ciebie online.

 

97% użytkowników internetu, aby znaleźć dane miejsce korzysta z wyszukiwania w internecie. Google Moja Firma to darmowe narzędzie umożliwiające łatwiejsze odnalezienie Twojej firmy poprzez dostarczanie informacji na temat Twojej działalności z Google, Map Google, jak i Google+.

 

jPqupoFh4YS.png

 

Jeżeli jeszcze z tego nie korzystasz to szczerze zachęcam do rejestracji swojej firmy lub marki w Google Moja Firma.

 

2. Dbaj o swój wizerunek w sieci. Czytaj opinie i udzielaj odpowiedzi.

 

Po zarejestrowaniu swojego biznesu w Google Moja Firma będziesz widoczny na Mapach Google, a Twoi klienci będą mieli możliwość wystawiania Ci opinii, dlatego ważne jest, aby niczego nie zaniedbać. Odpowiadanie na pozostawione opinie czy komentarze to jeden z najważniejszych kroków w zarządzaniu swoją obecnością w internecie. Opinie nie tylko pozwalają zrozumieć, co klienci myślą o Twojej firmie, ale również oferują doskonałą okazję do interakcji z nimi. Aby uzyskać więcej informacji na temat zarządzania Opinii, zapraszam do odwiedzenia tej strony Centrum Pomocy.

 

Pamiętaj, że bezpośrednia spersonalizowana interakcja ma ogromne znaczenie, jeżeli chcesz pozyskać stałych i zadowolonych klientów.

 

4hu3VApVa11.png

 

3. Sprawdź swoje statystyki, aby lepiej poznać swoich klientów.

 

Dowiedz się, jak postrzegają Twoją firmę klienci i jaka jest interakcja z treścią przez Ciebie publikowaną. Odwiedzając zakładkę "Statystyka" na swoim koncie Google Moja Firma będziesz mógł dowiedzieć się, jak często klienci sprawdzają informacje o Twojej firmie w Google, ile jest kliknięć na Twoją stronę itp. Pozwoli Ci to lepiej poznać swoich klientów.

 

U6yp4Z0pph7.png

 

0 Lubię to!