AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 261 forumowiczów jest online
Obecnie 261 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

[NOWOŚĆ] Stwórz swoją stronę internetową w 10 minut

GoogleMyBusinessbanner.jpg

 

Czy wiesz że aż 56%* Polaków korzysta z wyszukiwarki w trakcie podejmowania decyzji o zakupie i aż 34%** małych i średnich przedsiębiorstw nie posiada własnej strony internetowej? Od teraz jeśli posiadasz wizytówkę w Google Moja Firma możesz bezpłatnie stworzyć własną stronę internetową w trzech prostych krokach i to wszystko w 10 minut.

 

Pomoc na start

 

Przy pomocy Google Moja Firma możesz zaprojektować własną stronę, bezpłatnie, prosto i szybko. Zaprojektowana strona będzie poprawnie wyświetlać się na wszystkich urządzeniach wyróżniając się oryginalnym opisem, zdjęciami i indywidualnym adresem WWW w domenie .business.site, który można dodatkowo umieścić na wizytówce czy pozostałych materiałach reklamowych. Zarządzanie stroną jest możliwe z każdego urządzenia i z każdej lokalizacji, a zmiana np. danych kontaktowych czy godzin otwarcia w Google Moja Firma spowoduje także automatyczną aktualizację tych informacji na stronie.

 

 

SMB Social Placards_POLAND_2.png

 

 

Bezpłatna strona internetowa

 

Do utworzenia strony poprzez Google Moja Firma wykorzystywane są dane z wizytówki firmy w Google oraz jeden z przygotowanych wcześniej projektów graficznych. Kiedy witryna jest już gotowa, jej adres wyświetla się w wynikach wyszukiwania oraz na Mapach Google - także na smartfonach - dzięki czemu nawet najmniejszy biznes może zostać odnaleziony przez potencjalnych klientów.

 

Pojawienie się Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania po wpisaniu przez użytkownika określonych słów kluczowych, może znacznie poprawić widoczność Twojej firmy w internecie i pozwolić wyróżnić się na tle konkurencji. Przykładowo kiedy klient znajduje się poza domem i szuka na smartfonie miejsca na obiad, najprawdopodobniej wybierze lokal, który ma swoją stronę internetową, a dzięki wizytówce w Google będzie go można łatwo odnaleźć w wyszukiwarce oraz na Mapach Google.

 

 

Screen Shot 2017-06-19 at 9.33.28 AM.png

 

 

Jak dalej prowadzić działalność w sieci?

 

Strona stworzona przy pomocy Google Moja Firma jest od razu przygotowana do działań reklamowych w internecie - po jej założeniu można rozpocząć kampanię w AdWords Express, uproszczonej wersji AdWords, która może doskonale sprawdzić się w przypadku małych przedsiębiorstw.

 

Jeśli chcesz pełniej wykorzystać potencjał internetu odwiedź bezpłatną platformę edukacyjną internetowerewolucje.pl, zawierająca kursy online. Materiały edukacyjne zawierają 23 tematy podzielone na 89 lekcji, dotyczących m.in. obecności i reklamowania się w wyszukiwarce, mierzenia ruchu na stronie, sprzedaży usług i produktów online. Możesz pogłębiać swoją wiedzę w wolnym czasie i dowiedzieć się jak w prosty i szybki sposób promować swój biznes online.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie Google Moja Firma, reklam AdWords lub Google Analytics możesz zadać je w odpowiednim dziale na naszym forum reklamodawców Google. Eksperci, najlepsi współtwórcy i inni użytkownicy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą proponując najlepsze rozwiązania.

 

Nie wiesz od czego zacząć? Zobacz jak stworzyć stronę internetową na podstawie wizytówki firmy w Google, klikając tutaj: www.google.pl/business/how-it-works/website/

 

* Dane Consumer Barometer dla Polski, 2014 - 2015 r.

** Enterprises - computers: devices and communication systems, Eurostat 2016 r. Dane dla firm MŚP zatrudniających >10 pracowników.