AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 153 forumowiczów jest online
Obecnie 153 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

Lokalna strona firmy, a strona marki.

Czy wiesz, że aby używać Google+ nie musisz być tradycyjnym biznesem? Możesz również używać tej platformy, aby promować swoją markę, dla przykładu Google używa tej formy promocji dla swojej marki Android.

 

devices.png

 

Po zalogowaniu się do Google Moja Firma, pojawią się do wyboru trzy rodzaje działalności:

 

e44DFyn0B58.png

 

Pierwsze dwie opcje, czyli Usługi świadczone w danej lokalizacji i usługi na pewnym obszarze wybierasz kiedy posiadasz adres fizyczny dla swojej działalności. Ta opcja dzięki posiadaniu fizycznej lokalizacji ma kilka znaczących funkcji, ponieważ pozwala Ci utrzymywać aktualne informacje i zdjęcia Twojej działności na Mapach Google poprzez usługę Google Moja Firma.

 

3PkYHg7JzAk.png

 

 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

 

Ostatnią trzecią opcję wybierasz, gdy chcesz się promować bez fizycznego adresu, wtedy najlepszym wyborem będzie strona marki na platformie Google+. Jest to idealne dla promocji grup, artystów, organizacji itp., ponieważ nie musisz posiadać fizycznego adresu swojej działalności. Po więcej informacji warto zajrzeć na stronę o Google+ dostępną pod tym adresem https://plus.google.com

 

Razem z funkcjonalnościami Google+, najlepszą drogą do wykorzystania potencjału platformy jest zaangażowanie swoich klientów do aktywności. Jako marka, możesz dzielić się aktualnościami, odpowiadać klientom, którzy pozostawili komentarz na Twojej stronie, jak i korzystać z wielu innych ciekawych funkcjonalności platformy.


Zacznij korzystać z opcji strony marki i daj znać jak udało Ci się powiększyć widoczność Twojej strony w Google+ ?

0 Lubię to!