AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 151 forumowiczów jest online
Obecnie 151 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

Ktoś inny zweryfikował moją firmę

Wprowadziłeś adres swojej firmy i zauważyłeś, że Twoja strona Google Moja Firma została już zweryfikowana, a Ty nie masz dostępu?

 

Na początku warto sprawdzić na innych kontach email z których korzystasz czy przypadkiem nie zweryfikowałeś firmy z innego adresu.

 

Jest też możliwe że Twoja firma została już zweryfikowana przez kogoś z Twoich pracowników, właściciela firmy czy agencji.

 

Jeżeli jesteś w takiej sytuacji tutaj pokażemy Ci jak odzyskać uprawnienia administratora nad Twoją działalnością w Google Moja Firma.

 

Krok numer 1. Wejdź na stronę www.google.com/mybusiness. Tam zobaczysz przycisk Menu składający się z trzech poziomych lini w lewym górnym rogu strony. Kliknij i wybierz - Dodaj lokalizację.

 

Zostaniesz przeniesiony do mapy z polem wyszukiwania. Wpisz tam nazwę lub adres swojej firmy.

 

cERAAK6w9f9.png

 

Gdy wybierzesz swoją firmę, pojawi się okno, gdzie będziesz mógł wysłać prośbę o uzyskanie uprawnień administratora nad stroną Twojej firmy, jak na obrazku poniżej:

 

hGDG52yStXa.png

Zostaniesz przeniesiony do naszego Centrum Pomocy, gdzie trzeba będzie wypełnić formularz. Masz też możliwość skontaktowania się z aktualnym administratorem firmy poprzez umieszczenie wiadomości w formularzu.

 

Warto zamieścić w wiadomości:

  • kim jesteś
  • jaki masz związek z tą firmą
  • dlaczego chcesz zarządzać tą stroną firmy
  • gdzie mogą znaleźć więcej informacji o Tobie
  • co potrzebujesz od nich żeby zrobili
  • jak mogą się z Tobą skontaktować

Aktualny administrator dostanie od Ciebie informację odnośnie Twojej prośby o uprawnienia administratora nad stroną tej firmy.

 

Otrzymasz również wiadomość email z centrum pomocy, mówiącą o tym, że jeżeli aktualny administrator strony nie odpowie na Twoją wiadomość w ciągu 7 dni, możesz odpowiedzieć na ten email w celu uzyskania uprawnień nad stroną Twojej firmy.

 

Pamiętaj, że aktualny administrator strony może nie wyrazić zgody na przyznanie Ci uprawnień do zarządzania tą stroną,

 

Więcej informacji w tym wideo:

 

0 Lubię to!
Komentarze
przez Najlepszy Współtwórca Jacek N Kozioł Najlepszy Współtwórca
sierpnia 2016