Obecnie 307 forumowiczów jest online
Obecnie 307 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

Klient jest już połączony z maksymalną liczbą menedżerów. Moje Centrum Klienta.

Czasami podczas łączenia do konta MCK, możesz zobaczyć błąd:

Ten klient jest już połączony z maksymalną liczbą menedżerów.

Wyjaśnię tu dlaczego taki komunikat sie pojawia.

 

Komunikat ten oznacza, że konto które próbujesz połączyć, jest już kontem podrzędnym (sub) podłączonym pod inne główne (nadrzędne) konto MCK, a Ty nie będziesz mógł podłączyć go bezpośrednio do innego konta MCK.

 

Dzieję się tak, gdyż konto MCK nie może być podłączone bezpośrednio do więcej niż jednego głównego (nadrzędnego) konta MCK. W sytuacji, jak w poniższym przykładzie, jeżeli MCK 1 jest bezpośrednio podłączone do nadrzędnego MCK 2, to nie może zostać bezpośrednio podłączone do MCK 3.

 

Untitled drawing (1).png

 

Co możesz zrobić w tej sytuacji:

 

Istnieje inne rozwiązanie, możesz połączyć konta podrzędne (sub) MCK bezpośrednio do nowego MCK, zamiast łączyć dwa konta MCK. To jest możliwe, gdyż każde konto AdWords może być połączone z maksymalnie 5 kontami MCK. Aby było to łatwiejsze w zarządzaniu, możesz zrobić konto podrzędne (sub) MCK i podłączyć konta do niego, a później połączyć to konto podrzędne (sub) MCK do konta nadrzędnego MCK. Diagram poniżej wyjaśnia te dwa scenariusze:

 

Untitled drawing (3).png

 

Mam nadzieję że ta informacja będzie dla was przydatna. Jeżeli macie pytania, zapraszam do zadawania ich w komentarzach poniżej.

 

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem:

LINK

 

Piotr