AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 191 forumowiczów jest online
Obecnie 191 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google
star_border

Aplikacja mobilna Google Moja Firma

Jak zapewne wiecie, zdecydowana większość osób używa smartfonów codziennie. Stały się one integralnym elementem naszego codziennego życia, przez co trudno sobie teraz wyobrazić życie bez nich. Jeżeli masz swoją firmę, możesz tylko skorzystać na tej rozwijającej się technologii.

 

Używanie aplikacji mobilnej jest tak samo proste jak używanie naszej strony internetowej Google Moja Firma, lecz różni się tym, iż możesz łatwo i sprawnie dbać o swoją firmę gdziekolwiek jesteś pod warunkiem, że masz dostęp do internetu w swoim telefonie. W aplikacji mobilnej możesz również dodać i zweryfikować swoją firmę, dowiesz się jak to zrobić na tej stronie.

 

mkByZc9NwTh.png

 

Aplikacja mobilna Google Moja Firma pozwala na wykonywanie większości funkcji, które są dostępne w wersji komputerowej. Najprawdopodobniej największą różnicą, którą można zobaczyć jest panel informacyjny, który zawiera dużo ciekawych opcji i informacji. Gdy posiadasz tę aplikacje możesz sprawdzić w czasie rzeczywistym jak wygląda Twoja obecność internecie.

 

Pokaż klientom swoją firmę w wyszukiwarce i Mapach Google. W Google Moja Firma możesz zweryfikować informacje o swojej firmie, odpowiadać na opinie klientów, sprawdzać spersonalizowane statystyki o ich interakcjach z Twoją firmą w internecie i budować swoją markę.

– Zaktualizuj nazwę, adres i godziny pracy firmy
– Zarządzaj opiniami klientów i odpowiadaj na nie
– Sprawdzaj, ile osób szuka Twojej firmy i gdzie to robią
– Otrzymuj powiadomienia, gdy klienci rozmawiają o Twojej firmie
– Zarządzaj wieloma lokalizacjami z jednego panelu

 

Zrobiłeś świetne zdjęcie telefonem w swojej firmie? Czy Twoja firma oferuje specjalne przeceny dziś wieczorem? Chcesz się podzielić jakimś ciekawym projektem który Twoja firma ukończyła? W każdym momencie wszystkimi tymi sytuacjami możesz podzielić się ze swoimi klientami za pomocą aplikacji mobilnej.

 

Aplikacja dla systemu Android jest dostępna tutaj:

en-play-badge

 

Aplikacja dla systemu iOS jest dostępna tutaj:

app-store

 

0 Lubię to!
Komentarze
przez Adrian O
maj

Czesc,

 

po zgrupowaniu lokalizacji moich wizytowek, wchodzac poprzez aplikacje i logujac sie, Google sugeruje mi zalozenie nowej firmy step by step, jakby nie widzial juz powiazanych 4 lokalizacji. Wczesniej wszystko dzialalo sprawnie. Korzystam z Iphone 8