Obecnie 237 forumowiczów jest online
Obecnie 237 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wesołych Świąt

Wschodząca Gwiazda

Jutro 24 grudnia, więc ogólnie do wszystkich przychodzi Św. Mikołaj. Wszystkim życzę, aby pod choinką znaleźli kurs z analityki u Maćka lub z AdWords u Tomka, a może świetną książkę od Pauliny - "AdWords 360 ° ". A jeżeli macie inne marzenia, np. wysoką konwersję :-) to tego wam życzę. Do życzeń dołączam mojego łosiaka na święta - mam nadzieję, że wam się spodoba.  Adaśko

mailing-kartka.jpg

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: Wesołych Świąt

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Bardzo fajne życzenia - dołączam się: wszystkiego co cieszy oraz dużych i drogich prezentów pod choinką Emotikon: Szczęśliwy

________
Booguś

Wschodząca Gwiazda
Kochani, ja też dołączam się życząc wszystkim realizacji założonych celów na poziomie 100%, uczciwych, ale i wymagających klientów, oraz nowych wyzwań na rok 2016!!

PS. Adam G - Łoś wymiataEmotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Również Wam życzę wszystkiego najlepszego i podzielę się z Wami kartką mojej produkcjiEmotikon: Szczęśliwy dla klubu DUCATI.

Lewa w górę!

kartka-06.12.gif

Dominik Myślak

Community Manager

Super życzenia i kartki, dzięki!

Wesołych Świąt ode mnie i całej ekipy Google AdWords.

Spędźcie ten czas w najlepszym towarzystwie

Tu sprawdzicie gdzie jest nasz szanowny Mikołaj i kiedy do was dotrze Emotikon: Mrugający

https://santatracker.google.com/#tracker

Spokojnych i udanych świąt, a także udanego nowego roku. Udanych reklam, sukcesów biznesowych i osobistych. Zdrowia, szczęścia, jak najwięcej wolnego i dobrze spędzonego czasu.

Boston Dynamics (Alphabet)

Pozdrawiam świątecznie,