Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Support.Google.com wspiera forum

Najlepszy Współtwórca

Natknąłem się w supporcie na:

ScreenShot216.jpg

w wątku https://support.google.com/adwords/answer/2453998?hl=pl

Super bo przecież o to chodzi, żeby rozpowszechnić forum AdWords, ale czy celowo nic nie jest napisane nad linkami gdzie one kierują? Czyli mamy Dalsze kroki i nagle bez tytułu/nazwy/informacji co to jest 3 linki z dziwnymi zdjęciami Emotikon: Język. Może warto umieścić jakąś wzmiankę odnośnie ciekawych artykułów związanych z danym tematem supportu na Forum AdWords...

Dominik Myślak
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Support.Google.com wspiera forum

Magister ✭ ✭ ✭
Hej Dominik,

tak, jak najbardziej słusznie zauważyłeś, że wątki z Forum pojawiają się także w Centrum Pomocy AdWords. Jest to jak najbardziej zamierzone i system automatycznie wybiera (na podstawie słów kluczowych) treści z Forum AdWords. Niestety nie są one zawsze na tyle relewantne, na ile byśmy sobie tego życzyli, ale pracujemy nad tym Emotikon: Szczęśliwy

W poprzedniej wersji strony Centrum Pomocy było napisane "Z naszej społeczności:" i wtedy leciały tematy z Forum. Może faktycznie warto było by do tego wrócić i wyjaśnić co to za zdjęcia i linki Emotikon: Szczęśliwy Postaram się z porozmawiać z osobą, która może mieć wpływ na te zmiany. Dzięki za feedback!

Pozdrawiam,
KarolinaP

Najlepszy Współtwórca
Karolino ja się domyśliłem, tym bardziej, że zobaczyłem awatara MichałaEmotikon: Szczęśliwy - ale użytkownicy - potencjalni użytkownicy forum mogą być zagubieni (popatrz na to od strony osoby przeglądającej support. To tylko moje zdanie, więc z chęcią podyskutuję na ten tematEmotikon: Szczęśliwy
Dominik Myślak

Magister ✭
Emotikon: Szczęśliwy jakie wyróżnienie Emotikon: Mrugający Pozdrawiam
Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Magister ✭ ✭ ✭
Myślę, że nie ma tu akurat o czym dyskutować Emotikon: Szczęśliwy Szanuję Twoje zdanie i tak, jak napisałam, chętnie zwróce się do osoby, która za to odpowiada, z prośbą o sprawdzenie, czy możemy dodać informację, że tematy pod artykułem pochodzą z Forum. Jeśli da się coś w tej kwestii zrobić, to na pewno zostanie to za jakiś czas zmienione.

Dzięki!
KarolinaP