Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Nowy format rankingu na forum

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć,

 

Wiedzieliście, że pomaganie innym użytkownikom forum i ulepszanie swoich umiejętności w marketingu online może być przyjemne i wciągające?

 

Na Forum Reklamodawców zawsze staramy się wzmocnić współpracę pomiędzy użytkownikami w celu poszerzenia wiedzy na temat świata digital w naszym kraju. Dziś, jesteśmy szczęśliwi, że możemy przedstawić wam kilka nowych funkcjonalności nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie miesiące, aby korzystanie z Forum Reklamodawców było jeszcze bardziej interaktywne i przyjemne.

 

maximize

 

 

Nowy system rankingu na Forum Reklamodawców

 

Przedstawiamy wam nowy system rankingu, który przygotowaliśmy dla wszystkim użytkowników Forum Reklamodawców. W celu zidentyfikowania najbardziej zaangażowanych użytkowników, opracowaliśmy nowy ranking, który nagradza użytkowników, którzy aktywnie uczestniczą w życiu na forum poprzez pomaganie innym.

 

Od dziś będziecie mogli zobaczyć 7 poziomów na Forum Reklamodawców, każdy z nich posiada po 3 podpoziomy. Nowi użytkownicy na start otrzymają poziom "Nowy Użytkownik", później w miarę aktywności na forum użytkownik otrzyma poziom Odwiedzający --> Odwiedzający + ---> Odwiedzający ✭. A następnie dostanie poziom Nowicjusz --> Nowicjusz + --> Nowicjusz ✭ i tak dalej z kolejnymi poziomami.

 

Aby osiągnąć wyższy poziom wymagane jest, aby otrzymać odpowiednią liczbę punktów, które przyznawane są za aktywność w życiu Forum Reklamodawców. Każdy poziom ma minimalną i maksymalną liczbę punktów, które otrzymuje się za odpowiadanie na pytania na forum, za otrzymywanie gwiazdek, za zaakceptowane rozwiązania, jak i za dzielenie się postami na innych portalach społecznościowych.

 

Wszystkie poziomy na Forum Reklamodawców Google

 

 - Poziom 2: Obserwator 

 - Poziom 3: Obserwator ✭ 

 - Poziom 4: Obserwator ✭ ✭ 

  

 - Poziom 5: Nowicjusz 

 - Poziom 6: Nowicjusz ✭ 

 - Poziom 7: Nowicjusz ✭ ✭ 

 

 - Poziom 8: Student 

 - Poziom 9: Student ✭ 

 - Poziom 10: Student ✭ ✭ 

  

 - Poziom 11: Magister 

 - Poziom 12: Magister ✭ 

 - Poziom 13: Magister ✭ ✭ 

 

 - Poziom 14: Profesjonalista 

 - Poziom 15: Profesjonalista ✭ 

 - Poziom 16: Profesjonalista ✭ ✭ 

 

 - Poziom 17: Wszechwiedzący 

 - Poziom 18: Wszechwiedzący ✭ 

 - Poziom 19: Wszechwiedzący  ✭ 

 

 

 - Poziom 20: Legenda 

 

 

 

Statusy specjalne:

Oprócz wyżej wymienionych poziomów uczestnictwa, niektórzy forumowicze mogą mieć statusy specjalne przyznane za ich wkład działalność Forum:

 

  • Najlepszy Współtwórca

  • Wschodząca Gwiazda

 

Status Najlepszego Współtwórcy przyznajemy najbardziej cenionym i doświadczonym forumowiczom. Więcej informacji o Najlepszych Współtwórcach.


Istnieją również statusy dla pracowników Google, są to:

  • Community Manager (Menedżer forum)
  • Pracownik Google


 

 

 

Korzyści wynikające z posiadania wyższego poziomu

 

Uzyskiwanie wyższego poziomu nie tylko daje Ci nową nazwę statusu, ale również daje Ci dostęp do ekskluzywnej zawartości na forum, kolejne korzyści zostaną przedstawione w kolejnych miesiącach.

 

Jak sprawdzić swój poziom?

 

W prawym górnym rogu, pod zdjęciem profilowym i adresem email możesz sprawdzić swój poziom. Za każdym razem jak poziom się zmieni zostaniesz o tym poinformowany w powiadomieniach na forum (ikona powiadomień w prawym górnym rogu), jeżeli zaznaczysz w opcjach na swoim profilu możesz zostać o tym poinformowany poprzez email.

  

Mam nadzieję, że nowa funkcjonalność przypadnie wam do gustu i sprawi, że częściej będziecie uczestniczyć w życiu na forum.

 

Pozdrawiam,

Piotr