Obecnie 281 forumowiczów jest online
Obecnie 281 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy administrator Społeczności AdWords

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Kochani,

mam na imię Karolina, jestem pracownikiem Google i będę opiekowała się od tego tygodnia Społecznością AdWords.

Bardzo bym chciała, aby wraz z tą wiosną rozkwitły tu same interesujące i kształcące dyskusje na temat programu Adwords, jego moźliwości, wad, zalet i potencjału dalszego rozwoju. Chciałabym Was zapewnić, że Wasze spostrzeżenia i sugestie nie idą w przysłowiowy eter. Zamierzam konsultować je regularnie z odpowiednimi specjalistami i robić co w mojej mocy, żeby przekazać Wasze sugestie i pomysły odpowiednim osobom.

Chciałabym podziękować Najlepszym Współtwórcom oraz wszystkim aktywnym uźytkownikom za dostarczanie ciekawych i bardzo wartościowych odpowiedzi i jednocześnie chciałabym zachęcić wszystkich użytkowników Społeczności zarówno do zadawania pytań, jak i do aktywnego odpowiadania na pytania, na które znacie odpowiedzi. Zachęcam takźe do dzielenia się swoimi sprawdzonymi praktykami oraz doświadczeniami z programem AdWords.

Życzę wszystkim powodzenia w zarządzaniu kampaniami AdWords i nie mogę się doczekać na naszą dalszą współpracę!

Pozdrawiam serdecznie,

Karolina

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nowy administrator Społeczności AdWords

Student ✭

Witamy Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Witamy...  Kasia już troszkę wprowadziła nas w temat i przedstawiła nam Ciebie.

Cieszymy się również na przyszłe spotkania, które na pewno będą - gdzieś kiedyś Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭

Dziękuję za miłe powitanie! Oczywiście, spotkania są jak najbardziej w moich planach Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Karolina