Obecnie 280 forumowiczów jest online
Obecnie 280 forumowiczów jest online
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowe wrogiem dobrego ;)

Student ✭

Cóż, taki pokrętny tytuł bo i refleksja późnonocna.

Było sobie forum, teraz jest społeczność. OK, niech będzie. Szkoda mi forum - bo forum jest do dyskusji, tylko i aż do dyskusji. Kto chciał napisał artykuł, ktoś komentował. Teraz rozdwojenie jaźni. Komentować pod artykułem, czy iść sobie komentować w którejś kategorii. A jak ktoś napisz na "forum" dłuższy wpis to to artykuł czy nie? Jak będzie z sensem to może powinien trafić do artykułów...No ale to mały problem - wszystko bedzie gdzieś "w społeczności", trzeba będzie tylko więcej pamiętać co gdzie kto itp. Emotikon: Mrugający

Inna rzecz co mnie irytuje bardziej - teraz bede musiał skakać między społecznością (AdWords) a forum (bo tam dalej są tematy webmasterskie). Wcześniej miałem chwilę, to siadałem, patrzyłęm co nowego na forum adwords w tematach co mnie interesuja, potem zaraz obok webmasterskie. Klik klik i przeskakiwałem sobie tam, gdzi eakurat zobaczylem cos ciekawego.

I dlatego - nowe wrogiem dobrego.

(pomijam juz, ze z jakiegos powodu "spolecznosc" zamula mi firefoxa :/ )

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: wojtekskotnicki
września 2015

Dot.: Nowe wrogiem dobrego ;)

Student ✭ ✭ ✭
‎31-01-2013 03:23 PM zmien sobie w swoich ustawieniach

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda

Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia Emotikon: Szczęśliwy Forum na dobrą sprawę zmieniło się już po raz czwarty. Tym razem jednak ma formę społeczności, która obejmuje nie tylko pytania i odpowiedzi, ale również inne źródła wiedzy na temat Adwords + artykuły pisane przez specjalistów najczęściej na podstawie pytań z forum. Taka pigułka wiedzy w jednym miejscu. Fakt, reszta tematów pozostaje na starej platformie co nie do końca może być wygodne, ale mimo to uważam, że społeczność to krok w stronę użytkownika w celu dostarczenia mu jak największej liczby informacji w jednym miejscu.

Emotikon: Szczęśliwy pozdrowienia

Student ✭ ✭ ✭
brak mi powiadomień @ o wpisach własnie napisalem posta na innym wątku a w sumie dotyczył tego samego co napisała Paulina

Student ✭

1)

RSS nie dziala. Jak w nocy zassalem starsze wpisy do czytnika, to si epojawily. Ale widze, ze na forum.... yyy... spoelcznosci np. o 01-31-2013 04:51 AM pojawił się nowy wpis, a w czytniku RSS ni ma po nim sladu.

2)

01-31-2013 04:51 AM - czy format daty mogby nie byc amerykanski? Emotikon: Szczęśliwy

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: wojtekskotnicki
września 2015

Student ✭ ✭ ✭
‎31-01-2013 03:23 PM zmien sobie w swoich ustawieniach

Student ✭

3)

Dlaczego rozpoznaje mnie jako "Gość" jak jestem zalogowany i "zapisany" do spoleczności? Emotikon: Szczęśliwy Niech będzie "Nowicjusz" Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭ ✭

ach te  tlumaczenia Emotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Student ✭

Ad 2) No dziala. Dziwne, ze nie odziedziczylo z mojego profilu.

Student ✭

AD 1) - rss - jeszcze musze to zweryfikowac (bo nie wiem, czy mi sie nie przewidzialo), ale mam wrazenie, ze czytnik pobiera rssem info o nowosciach na forach tylko wtedy, gdy w drugim oknie jestem zalogowany do spolecznosci...

Student ✭ ✭ ✭

Irytujące jest to, że nie można łatwo z postu wrócić do listy wszystkich tematów ze wszystkich kategorii :/

Najlepszy Współtwórca

@Kr

Nie jest to aż taki brak. Rzeczywiście w poprzednim Forum był przycisk powrotu (jeśli o to Ci chodzi)

Ale nowa platforma nie ogranicza funkcjonalności przeglądarek internetowych Emotikon: Szczęśliwy.

Zawsze możesz wrócić na poprzednią stronę lub wątki otwierać w nowych kartach.

Przekażę Twoją sugestię.

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

@Lech:

wiem wiem Emotikon: Szczęśliwy

to po prostu kwestia przyzwyczajenia się

e teraz jak napiszę posta, to nie wystarczy, że kliknę raz wstecz w przeglądarce

stare forum momentami strasznie mi się wieszało w Operze jak chciałam coś napisać, tutaj póki co wszystko działa mi dobrze

Najlepszy Współtwórca

Przyzwyczajenie przyzwyczajeniem ale to też kwestia funkcjomnalności (zwłaszcza dla stałych bywalców) i mnie coraz bardziej tego też brakuje.

Student ✭ ✭ ✭

Jeszcze bardzo brakuje mi możliwości sortowania tematów według najnowszego postu,

tak, żeby tematy ostatnio aktualizowane były wyżej.

Nowicjusz ✭
Czy muł pasiasty czy kropkowany , gięte odpowiedzi przekonania prawdziwe i słuszne.Lisek chytrusek świetnie się maskuje, nie kurczaka lecz wiedzę pożera.
Kos Los