Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Bądź na bieżąco z nowościami w ramach programu Google Partners.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Szkolenia sprzedażowe w ramach GameOn

[ Edytowane ]
Pracownik Google

Witamy,

Aby jeszcze bardziej wspierać agencje biorące udział w konkursie GameOn, zapraszamy na warsztaty sprzedażowe, które będę prowadzone w ramach Akademii Google Partners. Szkolenia te dostępne są dla agencji ze statusem Partnera Google w dniach 28 listopada oraz 8 grudnia. 

Warsztat został przygotowany z myślą o specyfice pracy zespołu sprzedażowego. Podczas 4-godzinnego szkolenia uczestnicy dowiedzą się między innymi o:

• sposobach na zaciekawienie odbiorcy,
  • budowaniu scenariuszy rozmów,
  • tym, jak skutecznie przygotować się do każdej rozmowy.

Liczba miejsc na poszczególne szkolenia jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie warunków udziału.

Zarejestruj się już dziś! 

Pozdrawiamy, 

Zespół Google Partners

Magister ✭

Dalej jest problem z rejestracja Emotikon: Smutny

Jestem uzależniony od AdWords i Analytics

Student ✭

Wciąż nie mogę się zarejestrować do tegorocznego Game On, czy ktokolwiek z Google tu zagląda? W ogóle to jest jakiś kosmos, że nie istnieje żaden sposób, na uzyskanie pomocy w tym temacie, żaden choćby mail, nic, kompletnie nic....

Emil

Profesjonalista ✭ ✭

Czy warunkowo Google przyjmuje zgłoszenia na szkolenie od agencji nie posiadających jeszcze statusu partnera?

Miałbym jedną osobę która mogłaby dużo z tego szkolenia wynieść, a słyszałem że warunkowo Google kogoś przyjęło, jak myślicie, da radę?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz