Obecnie 276 forumowiczów jest online
Obecnie 276 forumowiczów jest online
Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

w reklamie zmienia sie nr telefonu z nr ustawionego na 800 931 023

Nowicjusz ✭

czy ktoś może mi pomóc

Dot.: w reklamie zmienia sie nr telefonu z nr ustawionego na 800 931 0

Magister ✭ ✭ ✭
Być może wykorzystałeś numer Google do przekazywania połączeń: https://support.google.com/adwords/answer/2454052?hl=pl

Czyli tworząc rozszerzenie połączeń obok opcji „Pokaż w mojej reklamie” wybrałeś „Numer Google do przekazywania połączeń – korzystaj z raportu połączeń” a nie widoczną niżej "Mój numer telefonu (nie korzystaj z raportu połączeń".
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
tylko ja to mam w Awords expres

Magister ✭ ✭ ✭
Stanisław - nie napisałeś, że chodzi o AdWords Express, więc nie mogłem tego wiedzieć... Użytkownicy tego forum w zdecydowanej większości korzystają i pytają o AdWords (nie Express).

W przypadku AdWords Express, dla większości ustawień Google samo decyduje o tym, co jest dla Ciebie najlepsze. Tu najprawdopodobniej domyślnie dostajesz raporty połączeń (i niezbędny do tego przekierowujący klienta numer telefonu).

Aby więc mieć reklamy z widocznym swoim numerem telefonu będziesz musiał przejść z AdWords Express na AdWords i tam wszystko skonfigurować zgodnie ze swoimi preferencjami.

PS. Wcześniej oczywiście sprawdź, czy na pewno nie ma tej opcji w AdWords Express przy podawaniu numeru telefonu, ja nie korzystam z AE i nie mam konta, na którym mógłbym to sprawdzić.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭

No miałam ten sam problem. Ten nr w reklamie to nr google który przekierowuję połączenie na twój nr tel. Tak Aby adwords expres mógł liczyć połączenia czyli skuteczność reklamy Emotikon: Szczęśliwy