Obecnie 346 forumowiczów jest online
Obecnie 346 forumowiczów jest online
Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

reklama gooogle adwords a gooogle adwords expres

Nowicjusz ✭

Załozyłam reklame gooogle adwords express ale wogóle sie nie wyswietla. Wcześniej miałam założona reklamę przez inoformatyków gooogle adwords i cały czas była widoczna. Kwota była ta sama przeznaczona? Chciałam zmienić z gooogle adwords express na gooogle adwords ale cały czas mnie przekierowuje na gooogle adwords express. Proszę o pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Justyna Emotikon: Szczęśliwy

Wyloguj się, wyczyść cookies. Następnie zaloguj ponownie - powinnaś mieć możliwość wyboru pomiędzy AdWords normalnym i Express. Przynajmniej kiedyś tak można było zrobić - spróbuj.

Inna opcja to - jeśli używasz nowego panelu Adwords - kliknięcie w trzy kropki z prawej na górze. Tam może być opcja zmiany na AdWords.

________
Booguś

Wschodząca Gwiazda

Żeby uniknąć konieczności każdorazowego przełączania się z konta AdWords Express na konto AdWords najlepiej jest zadzwonić na infolinię pomocy i poprosić o zmianę domyślnego konta.

Przerabiałem ten temat już kilkukrotnie i zawsze miła Pani konsultantka zmieniała co trzeba w systemie i problem był załatwiony Emotikon: Szczęśliwy

Tomasz Ciepłucha
Eksperci w tej kategorii
Tomasz_C