Obecnie 130 forumowiczów jest online
Obecnie 130 forumowiczów jest online
Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Zawieszenie konta

Nowicjusz ✭

Witam

Chciałbym wrócić do tematu zawieszenia konta reklamowego AdWords sprawa jest dość stara ale niestety nie miałem możliwości wyjaśnienia tej sprawy z google ponieważ moje maile odbijały się od automatów, lub od osób które nie chciały podjąć dyskusji i dowiedzieć się co się stało.

A więc od początku;

W pięknych czasach kiedy klik kosztował jeszcze kilka groszy  założyłem konto AdWords i robiłem własne reklamy z geotargetowaniem i wszystko było pięknie do momentu kiedy zaczęły pojawiać reklamy graficzne. Chcąc wypróbować nowe narzędzie zacząłem je tworzyć i wysyłać do akceptacji i na początku było ok. Po jakimś czasie reklamy były odrzucane a powodem było treść reklamy niezgodna z regulaminem (tekst w chmurce) i zadnej innej informacji co tak naprawde było nie zgodne. Więc poprawiałem dane grafiki i wysyłałem ponownie do zatwierdzenia i reklamy były ponownie odrzucane i w koncu przyszlo pierwsze ostrzezenie że konto zostanie zablokowane za zbyt częste naruszanie regulaminu. Wówczas nie było szkoleń czy informacji tel. był tylko wielostronicowy regulamin i nic wiecej.

Po ostrzeżeniu usunąłem wszysko z graficznej reklamy oprócz tekstu zeby sprawdzic czy nadal wg google jest cos nie tak no i konto zablokowano. Po roku odbijania się od automatów google udało mi się złapać na szkolenie na którym stwierdzono że moja strona może być objęta tzw. filtrem rodzinnym - a co za tym idzie tego typu reklamy nie mogą być dodawane do AdWords w wersji graficznej.

Niestety nie otrzymałem nigdy że moja strona jest objeta takim filtrem więc nie miałem pojęcia ze tu może być powód zablokowania.

 

Czy jest tu ktoś kto mógłby się pochylić nad tym tematem?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zawieszenie konta

Najlepszy Współtwórca

Podstawowa kwestia to faktyczna zawartość na stronie www. Dziwi mnie, że nikt w supporcie nie usiłował pomóc.

Opisz czym się zajmujesz.

Dominik Myślak

Zawieszenie konta

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭
 

Zawieszenie konta

Nowicjusz ✭

www.wbienkowski.pl wcześniej była galeria przed i po zabiegu co mogło być powodem filtra

Zawieszenie konta

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Ta podstrona będzie problemem - botoks https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa/ i ta - kwas https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/wypelniacze/

 

Zerknij na zakazane substancje (na liście nie ma wszystkich) https://support.google.com/adwordspolicy/answer/2430794?hl=pl

 

Dominik Myślak