Obecnie 221 forumowiczów jest online
Obecnie 221 forumowiczów jest online
Naucz się, jak tworzyć reklamy, ustawić kategorie swojego biznesu i sprawdzić jego wydajność.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Adwords Expres pod MCK

Nowicjusz ✭

Witam,

mam dziwny problem. Podłączyłem pod swoje MCK konto adwords klienta. Normalne konto Adwords, nie expres. Jednak klikając na konto z poziomu MCK przekierowuje mnie na taką podstronę: 

https://adwords.google.com/express/plus/Business?__u=9037680691&__c=2181761485&authuser=0#selectBusi...

Logując się normalnie do konta lub przez login dla którego jest normalnie udostępnione wszystko jest ok. Pomocy!

Pozdrawiam

Artur

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Adwords Expres pod MCK

Najlepszy Współtwórca

Zerknijcie na ten temat forum https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/AdWords-Express/Ciagle-przekierowanie-na-Adwords-Express/m...

Prawdopodobnie Klient nie dokończył procesu zakładania konta Google Express - trzeba dokończyć rejestrację.

Dominik Myślak

Adwords Expres pod MCK

Nowicjusz ✭ ✭

Hmm mój problem jest trochę inny. Na samo konto adwords loguje się bez problemu. Problem występuje tylko w momencie gdy chce z niego korzystać pod swoim MCK. Problem występuje tylko z jednym kontem.

Adwords Expres pod MCK

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

A spróbuj się zalogować do AdWords Express danymi jakimi logujesz się do tego konta AdWords (nie przez MCK) i sprawdź, czy rejestracja jest zakończona włacznie z utworzeniem pierwszej reklamy (jak w linku, który wrzuciłem). 

Miałem podobny problem, ale dodatkowo skonfigurowałem dane rozliczeniowe i problem z przekierowywaniem na Express się skończył - tak logowałem się przez MCK jak ty, czyli ten sam problem Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Adwords Expres pod MCK

Nowicjusz ✭ ✭

spróbuję dzięki

Dot.: Adwords Expres pod MCK

Najlepszy Współtwórca

Artur troszkę wykrakałeś Emotikon: Szczęśliwy Dzisiaj dotknęło mnie to samo.

Opis problemu:

Jesteś na MCK. Klikasz na konto Klienta i zamiast przejścia na konto AdWords jesteś w widoku konta Google Express i informacja, że "Te firmy są powiązane z Twoim kontem. Potwierdź aby rozpocząć."

Na tym oknie w górnym prawym rogu kliknij 3 kropeczki a potem

Screen Shot 03-02-17 at 09.48 AM.PNG

Uciążliwe prawda?

Jest prostsze rozwiązanie. Zadzwoń do supportu AdWords i poproś o sprawdzenie, czy konto Express ma wyższy priorytet. Jeśli tak, to poproś o zmianę priorytetu na konto AdWords. Musisz zweryfikować się odnośnie tego konta AdWords i potwierdzić, że chcesz zmienić ten priorytet.

Teraz po przejściu z MCK na konto Klienta od razu przechodzę na konto AdWords.

Ogólnie problem został zgłoszony, bo powinno to działać inaczej, czyli mając konto Express i zakładając konto AdWords priorytet z automatu powinien się zmieniać - tak się nie dzieje.

Dominik Myślak

Adwords Expres pod MCK

Nowicjusz ✭ ✭

dokładnie tak, dzięki. postaram się dziś tym zając dam znać